Η ομάδας της Κ15 στα πλαίσια της 1ης αγωνιστικής του RESPECT CUP έπαιξε εκτός έδρας με την ομάδα του Αστέρα Αλίμου.

Η ομάδας της Κ15 στα πλαίσια της 1ης αγωνιστικής του RESPECT CUP έπαιξε εκτός έδρας με την ομάδα του Αστέρα Αλίμου. Η ομάδα μας στο πρώτο ημίχρονο ήταν μέτρια και βρέθηκε μάλιστα πίσω στο σκορ 4-0. Οι μικροί μας ποδοσφαιριστές στο δεύτερο ημίχρονο αντέδρασαν και έπαιξαν μονότερμα τον αντίπαλό τους, σημείωσαν 3 γκολ έχοντας κι ένα δοκάρι με τον Αγρόγιαννο Κωνσταντίνο έχασαν αρκετές ευκαιρίες για να πετύχουν κι άλλα γκολ, αλλά τελικά δεν μπορέσαμε να κάνουμε την ισοφάριση. Σκόρερ της ομάδος μας είναι ο Λαμπρόπουλος Γιάννης, Πολύμος Ταξιάρχης και ο Ρέππας Βασίλης. Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά, κρατάμε το δεύτερο ημίχρονο και συνεχίζουμε!!

Α.Ο.ΒΥΡΩΝ (Σιακαβάρας) : Σχοινάς, Πλατσόπουλος, Παπαλιάς, Δερδεμέζης, Παπαδόπουλος, Νταλιάνης, Πολύμος, Καίσαρης, Αγρόγιαννος, Λαμπρόπουλος, Τάτσης, Ντούλης, Καρπέτας, Λώλης, Γοργολίτσας, Γιαννακόπουλος, Φλοροάε.